Cesar Zuiderwijk zal laatste show Golden Earring nooit vergeten

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Drummer Cesar Zuiderwijk heeft veel mooie herinneringen aan het allerlaatste concert van de Golden Earring in 2019. “Die laatste show was fantastisch”, blikt de muzikant terug in Veronica Superguide.

Zonder dat de band het toen wist werd het optreden in Rotterdam Ahoy in november 2019 het allerlaatste. Daarna kwam corona en begin vorig jaar werd bekend dat gitarist George Kooymans lijdt aan de spierziekte ALS en daardoor niet meer kan optreden. De overige bandleden lieten weten niet zonder hem verder te willen.

Zuiderwijk koestert dat laatste concert. “Iedereen van wie we houden, was er. En in de kleedkamer waren we met z’n vieren. We keken elkaar aan en zeiden: eigenlijk zijn we best goed. Ja, alles ging te gek die avond. Dat vergeet ik nooit meer.”

De oude

Met Kooymans heeft de drummer veel contact, maar hij kan “er weinig” over zeggen. “We weten hoe ernstig de ziekte is, maar de dokters kunnen niet vertellen hoelang het gaat duren. George kan ons allemaal nog overleven.”

Aan de telefoon is de gitarist “gewoon de oude George”, vertelt Zuiderwijk. “Binnenkort gaan we weer bij hem langs, gaan we wat lekkers koken.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.