Chantal en Nikkie wensen songfestivalopvolgers veel plezier

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Chantal Janzen en Nikkie de Jager waren er woensdagavond als de kippen bij om Laura Pausini, Mika en Alessandro Cattelan, de nieuwe presentatoren van het Eurovisie Songfestival, veel succes te wensen.

“Geniet van dit geweldige avontuur”, schrijft Janzen in een reactie op een Instagram-post van het officiële Eurovisie-kanaal waarin de presentatoren worden aangekondigd. De Jager sluit zich daarbij aan: “Veel succes en vergeet niet te genieten van elke seconde van deze magische rit.”

Pausini, Mika en Cattelan werden woensdag aangekondigd tijdens de tweede avond van het Sanremo Festival. Ze zijn daarmee de opvolgers van Janzen en De Jager, die vorig jaar samen met Jan Smit en Edsilia Rombley het songfestival in Rotterdam presenteerden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.