Chantal Janzen emotioneel bij eerste opnames The Voice zonder Krabbé
De eerste opnamedag van The Voice of Holland zonder Martijn Krabbé is Chantal Janzen niet in de koude kleren gaan zitten. De 46-jarige presentatrice vertelt in Mezza dat ze het zichtbaar moeilijk had toen de camera’s weer gingen draaien.
“Bij de eerste opnamedag schoot ik vol”, zegt Chantal. “Iedereen stond klaar, de leader ging aan en ineens besefte ik: degene die naast me moest staan, stond er niet.” Dat moment kwam hard binnen. “Ik vond het leven zo keihard.”
Uitgezaaide longkanker
Krabbé maakte in januari bekend dat hij lijdt aan uitgezaaide longkanker en niet meer beter wordt. De twee presenteerden The Voice samen van 2019 tot 2022 en zijn goed bevriend.
Normaal gesproken laat Chantal zich niet snel kennen op de werkvloer. “Al gaat er een bom af, dan sta ik er nog” vertelt ze. “Ik heb jarenlang geleerd een soort stolp om me heen te zetten.” Emoties? Die bewaarde ze voor na afloop. “Mijn mantra was altijd: ik huil wel na het optreden.”
Maar die houding is veranderd. “De laatste jaren denk ik: ik zeg gewoon wat ik vind”, aldus Janzen. “Of ik sta maar even te janken op mijn werk. Ik stel me kwetsbaarder op.”
The Voice
The Voice of Holland keert na vier jaar afwezigheid terug op televisie. De eerste uitzending staat gepland voor 16 januari 2026. Chantal Janzen presenteert het nieuwe seizoen samen met Edson da Graça. Martijn Krabbé zal daarbij ontbreken, maar is duidelijk niet vergeten.





