Chappell Roan ontkent aantijgingen voetballer Jorginho
Chappell Roan ontkent dat ze een beveiliger op een jong meisje zou hebben afgestuurd in een hotel in Brazilië. De Amerikaanse zangeres vindt het “verdrietig” dat het meisje, een dochter van de Braziliaanse voetballer Jorginho van Flamengo, door de situatie van streek raakte.
“Ik ga mijn kant van het verhaal vertellen over wat er vandaag is gebeurd met een moeder en kind die te maken kregen met een beveiliger, die niet mijn persoonlijke beveiliger is”, begint Roan haar verhaal op Instagram, nadat Jorginho online naar haar had uitgehaald. De zangeres zou zijn dochter aan het huilen hebben gemaakt door een beveiliger op haar af te sturen. Het meisje was kort daarvoor met opzet langs de tafel van Roan gelopen om te kijken of ze het echt was.
Roan heeft het meisje en haar moeder “niet eens gezien”, zo zegt ze. “Echt niet. Niemand kwam naar me toe. Niemand stoorde me. Ik zat gewoon te ontbijten in mijn hotel”, stelt de zangeres, die daarna verzekert dat ze geen enkele beveiliger heeft gevraagd om de moeder en het kind op te zoeken. “Het is oneerlijk van de beveiliging om zomaar aan te nemen dat iemand slechte bedoelingen heeft zonder enige geloofwaardige reden. Dat is totaal niet waar ik voor sta.”
De boze Jorginho vond dat Roan over de schreef was gegaan en stelde ook dat ze niets is zonder haar fans. Ook stelde hij dat ze eigenlijk geen fans verdient.
“Ik heb geen hekel aan mensen die fan zijn van mijn muziek”, verduidelijkt Roan. “Ik heb geen hekel aan kinderen. Dat is echt absurd. Het spijt me voor de moeder en het kind dat iemand iets aannam, dat jullie iets zouden doen en dat jullie je ongemakkelijk voelden, dat maakt me echt verdrietig. Jullie verdienden dat niet.”
BuzzE




