Chauffeur mislukte overval Van der Gijp donderdag voor de rechter

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De chauffeur die betrokken was bij de mislukte overval op René van der Gijp eind april dit jaar, moet volgende week donderdag 15 oktober in Dordrecht voor de rechter verschijnen. Dat bevestigt een woordvoerder van de rechtbank vrijdag aan het ANP.

Op 27 april reed de 21-jarige chauffeur de nog onbekend gebleven daders van de mislukte overval heen en terug. Van der Gijp zat in zijn auto voor zijn woning toen hij door drie gemaskerde mannen werd belaagd. Zij sloegen met hamers op de auto van de Veronica Inside-analist, maar vluchtten uiteindelijk toch zonder buit.

“Ik schrok me de pleuris. Ik kon wegkomen door achteruit te rijden”, zei ‘Gijp’ in april bij Veronica Inside over het voorval. “Ik heb zelfs nog getoeterd. Ik dacht dat ze wel zouden stoppen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.