Chef’Special gaat op clubtour

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Chef’Special gaat in maart toeren langs verschillende Nederlandse clubs. Dat maakte de band bekend nadat het concert in de Ziggo Dome op 7 oktober volledig is uitverkocht.

De clubtour staat in het teken van het album Amigo, het vijfde studioalbum van Chef’Special dat in het voorjaar uitkwam. Het album leverde verschillende grote hits op als Amigo en Try Again. Zanger Joshua Nolet kijkt ernaar uit om na de grote shows weer op de intiemere podia te staan. “Crazy. Het voelt alsof alle mensen waar we door de jaren heen voor hebben mogen spelen hier gaan samenkomen. We gaan alles geven met deze show, en ze bedanken voor alle support en liefde so far.”

De Haarlemse band treedt op in TivoliVredenburg in Utrecht, 013 in Tilburg en De Oosterpoort in Groningen. De kaartverkoop voor de clubtour start op maandag 9 oktober.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.