CNN betaalt presentator Don Lemon 24,5 miljoen vertrekpremie

Don Lemon, een voormalig presentator van CNN, is akkoord gegaan met een vertrekpremie van 24,5 miljoen dollar (ruim 22,5 miljoen euro). Dat meldt entertainmentwebsite The Wrap. Dat bedrag zou zijn volledige loon zijn van zijn laatste contract, dat nog 3,5 jaar doorliep nadat hij werd ontslagen.
Lemon raakte in opspraak nadat hij in een uitzending zei dat de 51-jarige Republikeinse politica Nikki Haley “over haar hoogtepunt heen was”. “Nikki Haley is niet in haar beste jaren, sorry. Een vrouw is in haar beste jaren als ze in de twintig, dertig, misschien wel veertig is”, zei Lemon.
CNN ontsloeg Lemon na de show waarin hij deze uitspraken deed. Volgens de presentator was het echter “duidelijk dat er een aantal grotere problemen speelden”. In een bericht op social media stelde hij “verbijsterd” te zijn door zijn ontslag. Zijn manager vertelde hem het nieuws. “Ik had gedacht dat iemand wel het fatsoen zou hebben gehad om het mij rechtstreeks te vertellen”, aldus Lemon.
BuzzE