CNN: Eerbetoon aan Gene Hackman tijdens Oscars zondag

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

De Academy, de organisatie die de Oscars uitreikt, plant een speciaal eerbetoon aan de eerder deze week overleden Gene Hackman. Dat meldt CNN op basis van een bron bij de Academy. De 95-jarige acteur werd in zijn leven vijf keer genomineerd. Hij won het prestigieuze beeldje twee keer, voor The French Connection (1971) en Unforgiven (1992).

De lichamen van Hackman en zijn vrouw Betsy Arakawa (63) werden woensdag gevonden in hun huis in New Mexico. De politie doet onderzoek naar de sterfgevallen. De sheriff meldde donderdag dat de lichamen geen uitwendig letsel hebben.

De Oscars worden zondag voor de 97e keer uitgereikt in Los Angeles. De grote kanshebbers zijn de films Emilia Perez, The Brutalist, Wicked en Conclave. Nederland maakt dit jaar kans op twee beeldjes, in de categorieën beste korte film en beste korte animatie.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.