Coffeeshop in Amsterdam-Oost beschoten

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

AMSTERDAM (ANP) – Op een coffeeshop aan de Derde Oosterparkstraat in Amsterdam-Oost zijn in de nacht van maandag op dinsdag schoten gelost. Niemand is hierbij gewond geraakt, meldt de politie dinsdag. Het gaat om een coffeeshop die eerder is beschoten.

Volgens de politie klonken om 03.30 uur in de straat harde knallen. De agenten troffen daarop bij het pand meerdere hulzen en kogelinslagen aan.

Om welke coffeeshop het precies gaat, kan een woordvoerder van de politie niet zeggen. De coffeeshop was in ieder geval niet open op het moment van de beschieting. In 2018 werd in dezelfde straat coffeeshop Los Angeles gesloten omdat meerdere zware vuurwerkbommen voor de deur waren ontploft.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.