Concert UB40 in Nieuw-Zeeland afgelast om slecht weer

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De organisatie van het Nieuw-Zeelandse festival A Summer’s Day Live heeft woensdag het optreden van UB40 moeten annuleren wegens slechte weersomstandigheden. Dat meldt de New Zealand Herald. De Britse band zou samen met gastartiesten Jefferson Starship en Dragon optreden in Tauranga op het Noordereiland van Nieuw-Zeeland.

Volgens de festivalorganisatie stond er “een geweldig optreden” gepland, maar gooiden de actuele en verwachte weersomstandigheden roet in het eten. Mensen die een kaartje voor het festival hadden gekocht, krijgen binnen tien werkdagen hun geld terug.

Het Nieuw-Zeelandse weerbureau had voor woensdag een aantal weerwaarschuwingen uitgegeven, met name voor zware regenval en harde wind. Het slechte weer kon onder meer zorgen voor mogelijke overstromingen en schade aan wegen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.