Concertfilm André Rieu te zien in 120 bioscopen

De zomerse Vrijthofconcerten van André Rieu zijn in het weekend van 26 en 27 augustus te zien in de bioscoop. De concertfilm Love Is All Around met de bekende Limburgse violist en zijn Johann Strauss Orkest is te zien in 120 bioscopen.
De film is een registratie van een van de concerten die Rieu deze zomer weer geeft op het Vrijthof in Maastricht. Te zien zijn zijn bekende walsen, optredens van gastsolisten en een gospelkoor, meldt organisator Piece of Magic Entertainment.
“Liefde is de muziek van ons hart en kent geen grenzen. Het is de mooiste uiting van emotie en de mooiste melodie die we in ons leven kunnen spelen”, zegt Rieu in de aankondiging van de bioscoopregistratie. “Ik wens jullie allemaal veel liefde en muziek toe en ik hoop dat jullie in jullie plaatselijke bioscoop zullen genieten van het jaarlijkse concert in Maastricht vol vreugde en romantiek.”
BuzzE