Conchita Wurst presenteert nieuwe Duitse talentenjacht

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Tom Neuwirth, beter bekend als Conchita Wurst, heeft een nieuwe klus in Duitsland. De Oostenrijkse songfestivalwinnaar is de presentator van de nieuwe talentenjacht FameMaker van ProSieben, maakte de tv-zender woensdag bekend.

Het is de eerste keer dat Tom niet als Conchita op de Duitse televisie te zien is. “Ik ben erg blij om de artiesten te begeleiden op weg naar de roem”, zegt hij over het programma. “Omdat ik zelf van een groots uiterlijk hou, weet ik precies: een sterk optreden is afhankelijk van andere middelen om je uit te drukken: niet alleen van een goede stem.”

In FameMaker proberen de deelnemers de jury van hun talent te overtuigen. Dit doen ze echter met hun optreden en niet met hun stem. De kandidaten zingen namelijk vanuit een geluidsdichte glazen koepel. De opnames voor het programma beginnen binnenkort.

Conchita won in 2014 als ‘vrouw met de baard’ het Eurovisiesongfestival. Daarmee voorkwam ze een Nederlandse zege, want The Common Linnets eindigden als tweede.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.