Coronatijd maakt Nick Schilder dankbaarder voor successen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Nick Schilder vindt het heel onwerkelijk om te bedenken dat hij en Simon Keizer een jaar geleden voor het eerst speelden in de Ziggo Dome. Door de coronacrisis kijkt hij nu heel anders naar die show, schrijft de Volendamse zanger op Instagram.

“Het gekke is dat deze huidige periode er wel voor zorgt, dat je nóg dankbaarder bent dat je dit soort magische ervaringen hebt mogen beleven. En dat niets, maar dan ook niets vanzelfsprekend is”, aldus Nick.

“Hopelijk kunnen we ooit weer op deze zelfde onbezorgde manier het leven vieren, meezingen, dansen en opgaan in de muziek en het moment.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.