Countryzanger Morgan Wallen gearresteerd voor gooien van stoel

Morgan Wallen (30) is in Nashville (Tennessee) gearresteerd voor het gooien van een stoel van een rooftopbar. Dat meldt tv-station WTVF. Wallen is aangeklaagd voor roekeloos gedrag en verstoring van de openbare orde.
De Amerikaanse countryzanger heeft afgelopen zondagavond een stoel vanaf Chief’s Bar op Broadway van de zesde verdieping naar beneden gegooid. Volgens het proces-verbaal stonden enkele politieagenten voor de bar toen de stoel enkele meters verderop neerkwam.
“Om 22.53 uur zondagavond werd Morgan Wallen gearresteerd in het centrum van Nashville voor het roekeloos in gevaar brengen van anderen en wanordelijk gedrag. Hij werkte volledig mee met de autoriteiten,” zegt zijn advocaat Worrick Robinson.
De zanger moet op 3 mei in de rechtbank verschijnen. Later die avond heeft hij een concert in het Nissan Stadium in Nashville.
BuzzE