Curt Fortin laat naakte dates boek schrijven

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

HILVERSUM – In het liefdexperiment Adam zkt. EVA VIPS laat acteur en theatermaker Curt Fortin zijn naakte dates een boek schrijven. ”Ik heb een leeg boek aan de dames gegeven. Ik was wel benieuwd wat ze op zouden schrijven. Dat heeft me echt verbaasd”, vertelde Curt donderdag in een vooruitblik bij RTL Boulevard.

Curt is een van de zes deelnemers die uit de kleren ging om met twee onbekende singles zonder kleren te daten op een onbewoond eiland. Voormalig zwemster Inge de Bruijn en dj Tony Star, bekend als Sterretje uit Oh Oh Cherso, gingen hem voor.

”Vanaf het moment dat het bekend werd dat ik mee zou doen werd ik platgebeld door familie en vrienden die maar één ding van me wilden weten: waarom?”, zegt Curt. Hij zegt zich kwetsbaar te hebben opgesteld voor de aflevering die RTL 5 donderdagavond uitzendt. ”Ik mezelf gegeven en geopend.”

Curt laat in het midden of hij tijdens de opnames de liefde van zijn leven heeft ontmoet. “Of ik een verliefd man ben? Dat hou ik nog even voor me, de mensen moeten het eerst nog zien.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.