Cynthia Nixon heeft comebackscène Kim Cattrall nog niet gezien

Cynthia Nixon heeft de scène waarin Kim Cattrall terugkeert als Samantha Jones in het tweede seizoen van And Just Like That… gelezen in het script. “Maar ik heb niet een van de afleveringen gezien”, zegt de 57-jarige actrice in gesprek met Vanity Fair.
Begin juni bevestigde Cattrall dat zij een comeback maakt in de Amerikaanse serie. Volgens ingewijden gaat het echter maar om één scène en heeft ze bij de opnamen daarvan de andere acteurs niet gezien.
Eerder sloot de actrice, die samen met Nixon, Sarah Jessica Parker en Kristin Davis de hoofdrollen speelde in Sex And The City, een terugkeer juist uit. Ze vond het scenario niet goed genoeg. Bovendien heeft ze al jarenlang ruzie met Parker.
Contact
Over het acteren zonder Cattrall zegt Nixon dat het “heel anders voelde”. “Maar het voelde ook anders omdat de personages ouder zijn en onze fictieve kinderen grotendeels volwassen. Veel dingen voelden anders. Maar het belangrijkste was dat het geweldig voelde omdat iedereen die daar was er ook echt wilde zijn.”
Op de vraag of Nixon nog contact heeft met Cattrall, gaat ze niet in. “Dit is alles wat ik erover ga zeggen ben ik bang. En dat is veel meer dan ik ooit tegen iemand heb gezegd.”
Het tweede seizoen van And Just Like That… is vanaf 22 juni te zien op HBO Max. De reboot verscheen in 2021, bijna twintig jaar na de originele serie. In het eerste seizoen werd het personage Samantha met enige regelmaat genoemd.
BuzzE