DaBaby krijgt boete voor aanvallen verhuurder opnamelocatie

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

Rapper DaBaby heeft een boete gekregen voor het aanvallen van een man die zijn filmset op liep. De 30-jarige rapper sloeg in december de verhuurder van het huis waar hij filmde neer.

De man, Gary Pagar, verhuurde het huis waar de clip werd opgenomen. Met zijn binnenkomst verstoorde hij volgens Jonathan Lyndale Kirk, zoals DaBaby voluit heet, het opnameproces. Naar verluidt zou Pagar ernstige verwondingen hebben overgehouden aan het incident.

Pagar diende in februari een aanklacht in waarin hij uitlegde waarom hij het huis binnenkwam. Volgens hem was het de afspraak dat DaBaby maximaal 12 gasten in huis had, maar dat bleken er uiteindelijk zo’n 40 te zijn. Er ontstond een discussie, waarop DaBaby de man tegen de grond sloeg en een tand uitsloeg. Een omstander filmde de situatie.

Het is niet de eerste keer dat de rapper betrokken is bij een geweldsincident. Regelmatig komt DaBaby om deze reden in het nieuws, zo ook vorige week toen hij iemand van zijn eigen crew een stomp in het gezicht gaf.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.