Danny Masterson zit niet meer in Charles Manson-gevangenis

Danny Masterson zit niet langer meer in dezelfde gevangenis waar ooit ook sekteleider Charles Manson zijn straf uitzat. Volgens entertainmentwebsite Deadline is de acteur overgeplaatst naar de Men’s Colony in San Luis Obispo, een minder strenge gevangenis.
Masterson, bekend van de sitcom That ’70s Show, zit momenteel een celstraf van dertig jaar uit voor verkrachting. De 47-jarige Amerikaan zat sinds eind januari in de staatsgevangenis van Californië. In dezelfde instelling zat sekteleider Manson tot aan zijn dood in 2017 ruim twintig jaar vast. Voor zijn eigen veiligheid werd Masterson overgeplaatst naar Men’s Colony.
De omstandigheden in zijn nieuwe onderkomen zijn een stuk minder streng, schrijft Deadline. In Men’s Colony kan Masterson meerdere (studie)cursussen volgen en zijn zijn medegevangenen een stuk minder gevaarlijk.
BuzzE