Davina Michelle is stem kwijt en zegt Veenhoop Festival af

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Davina Michelle heeft haar optreden op het Veenhoop Festival afgezegd. De 29-jarige zangeres is haar stem kwijt, deelt ze op Instagram.

“Lieve bezoekers van Veenhoop festival, door ziekte heb ik helaas mijn show van vanavond moeten afzeggen. Ik vind dit heel erg vervelend, want mijn crew en ik keken er enorm naar uit, maar mijn stem is weg dus ik kan simpelweg niet zingen”, legt de zangeres uit. “Wij wensen Davina heel veel beterschap en hopen dat ze snel weer op het podium staat”, schrijft de organisatie van Veenhoop Festival op hun website.

De band MY BABY vervangt Michelle vrijdagavond. Het Veenhoop Festival is een meerdaags evenement dat jaarlijks duizenden bezoekers trekt. Het festival vindt van 25 tot en met 28 juli plaats in De Veenhoop, een dorp in Friesland.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.