Davina Michelle: muziek maken met Robbie Williams zou leuk zijn

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Davina Michelle ziet een muzikale samenwerking met Robbie Williams wel zitten. “Dat zou natuurlijk heel erg leuk zijn. Maar dat durf ik niet te zeggen zo”, zei de zangeres in de 538 Middagshow.

Presentator Frank Dane had de artieste gevraagd of er een kans is dat het tweetal ooit samen muziek gaat maken. “Ik ga wel kijken of ik misschien een berichtje kan sturen via via. Maar het is zo’n grote artiest. Er staan er heel veel in de rij denk ik”, zei Davina.

De zangeres was telefonisch te gast om terug te blikken op haar optreden met Williams zondagavond in de Johan Cruijff ArenA. Ze noemde het in het gesprek “super vet” en een “enorme eer” dat ze samen met Williams mocht zingen. Ze zongen samen het nummer Relight My Fire. Maandagavond is de zangeres weer aanwezig, bij het tweede concert van Williams in de Johan Cruijff ArenA.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.