De Dijk verrast met Top 2000 Award

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Dijk is de vijfde winnaar van de Top 2000 Award. De Amsterdamse band, die komend weekend voor de allerlaatste keer optreedt, ziet dit jaar alle noteringen stijgen en dat is voor NPO Radio 2 reden om de groep extra te belonen. Dat meldde de zender donderdagmiddag bij bekendmaking van de gehele Top 2000.

De hoogste notering voor De Dijk is dit jaar Niemand In De Stad op 155. Niet eerder stond dit nummer zo hoog in de ‘lijst der lijsten’. Datzelfde geldt voor Dansen Op De Vulkaan, dat slechts enkele plekken hoger is geëindigd op 158.

In totaal staat de band vijftien keer in de Top 2000, één notering meer dan vorig jaar. Laat Het Vanavond Gebeuren keert na zes jaar afwezigheid terug. Mijn Van Straat Geredde Roos boekt met 423 plaatsen de grootste winst voor De Dijk en staat nu op 1496. De grootste hit van De Dijk, Als Ze Er Niet Is, is naar de 212e plaats gestegen. Dit nummer vervult tijdens de opening van de Top 2000, op eerste kerstdag, een prominente rol.

Met de Top 2000 Award zet NPO Radio 2 jaarlijks een Nederlandse artiest of band extra in de schijnwerpers. Eerdere winnaars zijn Golden Earring, DI-RECT, Danny Vera en Davina Michelle.

De Dijk maakte eerder dit jaar bekend dat er na 41 jaar een einde komt aan de groep. Zanger Huub van der Lubbe wil andere dingen gaan doen. Zondag staat de allerlaatste show op het programma in Paradiso in Amsterdam.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.