De Jeugd van Tegenwoordig voor het eerst bovenaan Album Top 100

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Jeugd van Tegenwoordig heeft voor het eerst in de geschiedenis van de groep de nummer 1-positie bereikt in de Album Top 100. Moderne Manieren, zoals hun nieuwe plaat heet, voert de lijst van samensteller GfK Dutch Charts deze week aan voor de oude nummer 1, Utopia van Travis Scott.

Moderne Manieren kwam vorige week vrijdag uit en komt dus nieuw binnen op de eerste plaats. Utopia voerde de lijst de eerste en tweede week na binnenkomst ook aan, maar moet deze week genoegen nemen met de tweede plaats. De soundtrack van de film Barbie zakt deze week ook een plekje en bezet momenteel de derde plaats.

Ten opzichte van vorige week staan er nu vijf in plaats van vier albums van Taylor Swift bij de eerste tien. Folklore, dat vorige week nog op plaats elf stond, staat deze week nipt in de top tien. Midnights is het best beluisterde album van de zangeres op plek vier.

Album Top 100 week 33

(notering, tussen haakjes notering vorige week, artiest, albumtitel, o.b.v. Album Top 100 samengesteld door GfK Dutch Charts)

1. (-) De Jeugd van Tegenwoordig – Moderne Manieren

2. (1) Travis Scott – Utopia

3. (2) Original Soundtrack – Barbie: The Album

4. (5) Taylor Swift – Midnights

5. (10) Taylor Swift – 1989

6. (7) Harry Styles – Harry’s House

7. (9) Taylor Swift – Lover

8. (4) Post Malone – Austin

9. (8) Taylor Swift – Speak Now (Taylor’s Version)

10. (11) Taylor Swift – Folklore

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.