De Lama’s geven extra show in Ziggo Dome

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

AMSTERDAM – De Lama’s staan volgend jaar niet één, maar twee keer in de Ziggo Dome. Vanwege de grote vraag naar kaarten geven de mannen een extra show op 8 november, maakten ze met veel bombarie bekend in RTL Boulevard.

Gewapend met champagne en confetti maakten Tijl Beckand, Ruben Nicolai, Jeroen van Koningsbrugge en Ruben van der Meer bekend dat alle kaarten voor de show op 7 november “weg” zijn. Kaarten voor de show van 8 november zijn meteen in de verkoop gegaan.

De Lama’s, die van 2004 tot en met 2008 te zien waren in het gelijknamige BNN-programma, maakten vorig jaar hun comeback in de Ziggo Dome. Toen stonden de mannen vier keer in de Amsterdamse concertzaal.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.