De Mol presenteert De Oranjezomer langer door absentie Hendriks

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Johnny de Mol blijft het SBS6-programma De Oranjezomer langer presenteren. Dat maakte de zender maandag bekend. Vaste presentatrice Hélène Hendriks blijft langer uit de roulatie na haar operatie.

Aanvankelijk zou De Mol het programma tot en met vrijdag 20 juni presenteren, waarna Hendriks het zou overnemen. Nu blijft De Mol tot en met vrijdag 4 juli de host van de talkshow. Thomas van Groningen neemt hem vanaf maandag 7 juli over totdat Hendriks weer terug is.

De Oranjezomer is tot en met 15 augustus iedere werkdag op SBS6 te zien. Tot en met donderdag 18 juli wordt de talkshow live vanuit Beekse Bergen in Hilvarenbeek uitgezonden, vanaf maandag 22 juli vanaf het Mediapark in Hilversum.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.