Derde Venom-film heet The Last Dance en komt eerder uit

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De derde film in de Venom-franchise heeft eindelijk een titel, Venom: The Last Dance. Daarnaast is de release van de film ook naar voren gehaald, meldt vakblad Variety. Eerder werd bekend dat de film op 8 november uit zou komen, maar dat is nu vervroegd naar 25 oktober.

Het is nog niet bekend waar de derde Venom-film precies over gaat, maar wel was al duidelijk dat Tom Hardy opnieuw in de huid kruipt van journalist Eddie Brock die verandert in de antiheld Venom. Ook Juno Temple, Chiwetel Ejiofor en Clark Backo spelen mee in Venom: The Last Dance. De film wordt geregisseerd door Kelly Marcel, die daarmee haar debuut maakt. Zij schreef ook het script van het verhaal dat ze samen met Hardy had bedacht.

De eerste twee films uit de serie, Venom en Venom: Let There Be Carnage, kwamen respectievelijk in 2018 en 2021 uit. Ruben Feischer en Andy Serkis waren toen de regisseurs van dienst.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.