Diederik Jekel gaat trouwen: gelukkigste man op aarde

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Wetenschapsjournalist en presentator Diederik Jekel gaat trouwen. Hij meldde dinsdag op Instagram dat hij zijn vriendin Eline ten huwelijk heeft gevraagd. “De liefste, mooiste, slimste, grappigste en fijnste vrouw, met het allergrootste hart zei: Ja! En daarmee ben ik de gelukkigste man op aarde.”

Aan het aanzoek afgelopen weekend ging wel een hele speurtocht vooraf. “Ik zei JA op misschien wel de belangrijkste vraag die me ooit gesteld is!”, blikt Eline terug op het aanzoek. “Maar niet voordat ik de geweldige door Diederik gemaakte ‘escape route’- inclusief klim naar de top van de Sint-Maartenskerk van Zaltbommel uitgespeeld had.” Om de kerk te beklimmen moest zij wel haar hoogtevrees overwinnen, want bovenop de kerktoren stond een kist waar de ring in zat.

Eline is nog altijd dolblij. “Het is niet moeilijk om één goede date te organiseren, maar Diederik maakt me al twee jaar oneindig gelukkig en dat vind ik ontzettend bijzonder.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.