Consumentenbond: Dirk opnieuw goedkoopste van Nederland
Opnieuw valt Dirk in de prijzen! Uit de nieuwste prijspeiling van de Consumentenbond blijkt dat Dirk wederom de goedkoopste supermarkt van Nederland is voor budgetboodschappen. Wie inkoopt bij Dirk is gemiddeld zo’n 8 procent goedkoper uit.
De Consumentenbond vergeleek voor het onderzoek de prijzen van 118 veelgekochte dagelijkse producten. Het ging daarbij om basisboodschappen die in vrijwel elk huishouden wekelijks in het winkelmandje belanden. Dirk komt in deze vergelijking als duidelijke winnaar uit de bus en ligt gemiddeld fors onder het landelijke prijsniveau.
Opvallend is dat de Consumentenbond constateert dat budgetboodschappen dit jaar iets goedkoper zijn geworden, terwijl merkproducten juist vaak duurder uitpakken. Dat verschil maakt de keuze voor een scherp geprijsde supermarkt voor veel consumenten relevanter dan ooit. In dat speelveld weet Dirk zich opnieuw te onderscheiden.
Dat de keten nu wéér bovenaan eindigt, onderstreept dat het geen toevalstreffer is, maar een structureel prijsbeleid. In tijden waarin inflatie en koopkracht nog altijd onderwerp van gesprek zijn, blijkt één ding onveranderd: wie zijn boodschappenrekening serieus neemt, komt vanzelf bij Dirk uit.





