Disney sluit Star Wars-themahotel al na een jaar

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Na iets meer dan een jaar heeft Disney besloten om het Star Wars: Galactic Starcruiser Hotel in Disney World Resort in Orlando (Florida) te sluiten. Volgens Amerikaanse media is er door Disney een “zakelijke beslissing” genomen om het hotel vroegtijdig te sluiten. Gasten kunnen nog tot en met september een verblijf boeken in het dure Star Wars-themahotel, meldt Disney in een verklaring.

Dat kost hen ongeveer 1200 dollar per persoon voor minimaal twee nachten. Het is wel volledig all-inclusive. Gasten kunnen eten en drinken en spelletjes spelen in het thema van Star Wars. Ook lopen er figuren uit de films rond die gasten kunnen ontmoeten. Ze krijgen ook een toegangspas voor het Disneypark en kunnen bij bepaalde attracties de lange wachtrij overslaan.

Disney noemt het hotel, dat in maart 2022 werd geopend, “een van de creatiefste projecten ooit”. Het kreeg veel lof van gasten en heeft “de lat voor innovatie en entertainment verhoogd”. “Deze premium boutique-ervaring gaf ons de kans om nieuwe dingen op een kleinere schaal van honderd kamers uit te proberen”, zegt het bedrijf. “Terwijl we ons voorbereiden op de laatste gasten, nemen we mee wat we geleerd hebben om in de toekomst iets te creëren waarmee we meer gasten en fans kunnen bereiken.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.