Dít is Guus Meeuwis’ liefdesnestje


Dit alles verdeeld over drie woonlagen. Koken kan Manon nu in de grote luxe keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Ondertussen kan Guus dan alvast een goede fles wijn uitzoeken in zijn eigen wijnkelder!

Wijnkelder
Het diner kan worden opgediend in de eetkamer van het huis. De auto kan worden geparkeerd in de vrijstaande stenen garage. Achter deze garage bevindt zich een tuinkamer met een eigen terras. Het huis is in ieder ook groot genoeg voor als de vier kinderen van Guus komen logeren.

De veertigjarige Manon, werkzaam als styliste, is eigenaar van het huis in Amsterdam. Het koppel begon een relatie in 2016 en is inmiddels bijna twee jaar samen. Ze leerden elkaar kennen toen Manon de kleding van de zanger ging verzorgen.
Guus was hiervoor getrouwd met Valérie. Hij trouwde in 2002 met haar. Samen kregen ze vier kinderen.