DNA Singers met Art Rooijakkers trapt af met 1 miljoen kijkers
Het nieuwe RTL 4-programma DNA Singers is donderdagavond van start gegaan met bijna 1 miljoen kijkers. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO) vrijdagochtend. Met die score is de show, gepresenteerd door Art Rooijakkers, terug te vinden op de zesde plaats in de lijst van best bekeken programma’s van donderdag.
In DNA Singers komen elke aflevering drie onbekende zangers en zangeressen voorbij die familie zijn van een bekende artiest. De panels, onder leiding van Jaap Reesema en Jeroen van Koningsbrugge, moeten raden van wie de kandidaten familie zijn. In de eerste uitzending was bijvoorbeeld een neef van Jan en Monique Smit te zien.
Kennisquiz De Slimste Mens staat bovenaan de kijkcijferlijst. Opnieuw keken meer dan 2 miljoen mensen naar de spelshow met Philip Freriks en Maarten van Rossem op NPO 1. Het NOS Journaal van 20.00 uur staat op de tweede plek. Daar keken ruim 1,9 miljoen mensen naar. Het NOS Journaal van 18.00 uur maakt de top drie compleet. Bijna 1,3 miljoen mensen keken op dat moment naar NPO 1.
BuzzE





