Documentaire Doof Kind gaat naar buitenland

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – De documentaire Doof Kind, die vorig jaar tijdens het documentaire-filmfestival IDFA in Amsterdam de grote publieksprijs in ontvangst mocht nemen, is geselecteerd voor diverse internationale festivals.

In de bejubelde film toont regisseur Alex de Ronde hoe zijn zoon, de dove Tobias, ondanks zijn handicap zijn draai in het leven gevonden heeft.

Maker Alex de Ronde, tevens directeur van bioscoop Ketelhuis in Amsterdam, reist begin maart naar Griekenland voor het 20th Thessaloniki Documentary Festival en eind maart gaat hij samen met zoon en hoofdpersoon Tobias de Ronde naar het One World Festival in Praag.

Deze maand toeren Alex en Tobias nog door het land en zijn ze bij diverse voorstellingen van Doof Kind aanwezig. Vanaf 1 maart is Doof Kind te zien in Nederlandse filmtheaters.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.