Dotan in september terug op het podium

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

AMSTERDAM – Dotan maakt in september zijn comeback op het podium. De zanger treedt op 23 september op in de grote zaal van poptempel Paradiso in Amsterdam, heeft hij dinsdag aangekondigd op Twitter.

“Het is lang geleden dat ik een concert heb gegeven. Ik ben een beetje zenuwachtig, maar ook erg enthousiast om aan te kunnen kondigen dat ik in Paradiso, mijn favoriete locatie, mag spelen”, schrijft Dotan, die belooft “veel nieuwe muziek” te gaan spelen. “Wie komt er?”, besluit hij zijn bericht. Kaarten voor de show zijn vanaf vrijdag te koop.

Dotan lanceerde woensdag het nummer Numb, zijn eerste single na het ’trollendebacle’. Daarin zingt hij onder meer over de moeilijke periode die hij achter zich heeft liggen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.