Drake bezoekt Oktoberfest in München

Drake heeft een bezoek gebracht aan het Oktoberfest in München. De 38-jarige rapper, op Instagram bekend als champagnepapi, plaatste foto’s en een video vanuit een biertent. Zijn onderschrift luidt: “OKTOBERFEST”.
De One Dance-zanger was gekleed in een blauwe tuinbroek die een lederhose moet voorstellen, met daarop een rood Chanel-logo. Op de foto’s is te zien dat de rapper en zijn vrienden, zoals gebruikelijk bij Oktoberfest, pullen bier drinken.
Het 190e Oktoberfest werd zaterdag geopend. Naast de rapper waren er ook andere sterren aanwezig bij de opening, onder wie Heidi Klum en haar man Tom Kaulitz. Drake werd een week geleden ook in Duitsland gezien, toen bij de bekende Berlijnse nachtclub Berghain.
BuzzE