Drake heeft Spotify-records alweer terug

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – Ed Sheeran heeft niet lang kunnen genieten van zijn pas neergezette Spotify-records. Na ruim tweeënhalve week moet hij ze weer teruggeven aan Drake, die scoort met zijn nieuwe plaat More Life.

Op de eerste volle dag na de albumrelease werd More Life wereldwijd 61,3 miljoen keer beluisterd. Sheeran had dat record begin maart op 56,7 miljoen gezet met zijn plaat ÷.

Drake pakte ook het record van meest gestreamde artiest op één dag. Afgelopen zondag steeg de teller naar 76,4 miljoen streams, miljoenen meer dan de 68,7 miljoen van Ed Sheeran op 3 maart.

Nederland is zo’n beetje het enige land waar Drake niet de best beluisterde artiest is op de Zweedse muziekdienst. Hier gaat Boef nog altijd aan de leiding dankzij de release van zijn nieuwe album Slaaptekort.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.