Drew Barrymore is al drie jaar ‘soort van aan het daten’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Drew Barrymore is de afgelopen drie jaar “een soort van aan het daten” met een man. Dat onthult de actrice in de komende aflevering van haar talkshow die maandag wordt uitgezonden, maar waarvan alvast een fragment is gedeeld.

Barrymore (48) heeft hem leren kennen via de datingapp Raya. De afgelopen jaren hebben ze met elkaar gedatet, maar de actrice vindt het tijd dat het wat serieuzer wordt. “Ik heb hem uitgenodigd voor een bruiloft volgend weekend.”

De actrice zegt dat ze door Taylor Swift en Travis Kelce werd geïnspireerd niet langer geheimzinnig te doen en gewoon in het openbaar te daten. Swift en Kelce, die overigens nog niet hebben toegegeven dat ze een stel zijn, werden de afgelopen tijd meerdere keren samen gespot. “Dit is het bewijs dat je je niets aantrekt van wat andere mensen denken. Het was zo kalm, zelfverzekerd en normaal en daardoor dacht ik: ik zou dit ook moeten doen.”

Barrymore heeft sinds haar scheiding met Will Kopelman in 2016 geen relatie meer gehad. De twee hebben samen twee dochters.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.