Drie arrestaties in Amsterdam West, ME moet ingrijpen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

AMSTERDAM (ANP) – De politie heeft in Amsterdam West drie minderjarigen aangehouden wegens het afsteken van zwaar vuurwerk na de verloren WK-wedstrijd van Marokko. De ME moest woensdagavond bovendien ingrijpen nadat meer dan honderd mensen de confrontatie hadden gezocht met de politie in de omgeving van Tussen Meer in de Amsterdamse wijk Osdorp.

Volgens een politiewoordvoerster bleef het echter grotendeels rustig in de hoofdstad en gingen minder voetbalfans de straat op dan eerdere avonden dat Marokko speelde. Alleen in de omgeving van Tussen Meer werd het rond 23.00 uur onrustig en werd er zwaar vuurwerk afgestoken en richting agenten gegooid. Daarop werd een noodbevel van kracht en ingegrepen.

De ME ging te voet in linie door de straat en zorgde ervoor dat de relschoppers de omgeving van de straat verlieten. Daarop keerde kort na middernacht de rust terug.

Eerder op de avond werd al volop vuurwerk afgestoken na de verloren wedstrijd.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.