Driedelige Doctor Who-special vanaf eind november online
De Doctor Who-specials ter ere van het zestigjarig bestaan van de serie verschijnen vanaf eind november wekelijks op Disney+. De eerste van drie delen staat op 25 november online, is woensdag bekendgemaakt.
In de special keert David Tennant terug als het beroemde personage The Doctor, een Time Lord van de planeet Gallifrey. De acteur speelde de bekende tijdreiziger eerder tussen 2005 en 2010.
De terugkeer van Tennant zat vorig jaar al in de laatste aflevering waarin Jodie Whittaker The Doctor speelde. Iedereen ging ervan uit dat de eerder aangekondigde Sex Education-ster Ncuti Gatwa Whittaker zou opvolgen maar onverwachts reïncarneerde ze in Tennant.
Na de specials van dit jaar wordt Gatwa alsnog The Doctor. Hij wordt de vijftiende en tevens eerste zwarte acteur die de rol op zich zal nemen.
BuzzE




