Drukte op Europese wegen door vakantieverkeer

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

DEN HAAG (ANP) – Mensen die op weg zijn naar hun vakantiebestemming moeten op een aantal wegen in het buitenland rekening houden met files. Zo is het onder meer druk op de A7 tussen Lyon en Avignon in Frankrijk. De vertraging is daar ongeveer anderhalf uur, meldt de ANWB.

Vakantiegangers die in Zwitserland op de A2 richting de Gotthardtunnel rijden, moeten rekening houden met anderhalf uur vertraging.

Verder is het druk op de A11 in Oostenrijk richting Slovenië. De vertraging op weg naar de Karawankentunnel bedraagt ongeveer drie kwartier.

Ook in Italië zijn veel mensen onderweg. Op de A22 van Bolzano naar Verona staan op diverse plaatsen files en is de extra reistijd ongeveer drie kwartier. Op de A14 tussen Bologna en Rimini is de vertraging anderhalf uur.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.