Drummer Sigur Rós uit band na beschuldiging

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

REYKJAVÍK – De drummer van de IJslandse band Sigur Rós, Orri Páll Dyrason, heeft de band verlaten nadat hij was beschuldigd van verkrachting. Meagan Boyd zei vorige week via Instagram dat ze zes jaar geleden na een avondje uit twee keer door de drummer was verkracht terwijl ze lag te slapen.

Boyd zegt dat ze de drummer heeft ontmoet in een club en dat ze dronken was. Volgens haar sliepen ze samen in een bed, voor het slapengaan hebben ze nog gezoend. Toen ze de volgende ochtend wakker werd zei ze dat ze merkte dat ze twee keer verkracht was. Ze zegt dat ze ’s nachts te moe en te dronken was om weg te gaan. De vrouw zegt dat ze er niet eerder mee naar buiten durfde te komen maar dat het optreden van Christine Blasey Ford tegen Brett Kavanaugh haar kracht gaf.

Dyrason zegt op Facebook dat hij het mooie werk dat de band doet niet in gevaar wil brengen en daarom eruit stapt. Verder bedankt hij zijn familie en vrienden voor het vertrouwen in hem en vraagt hij boze mensen om zijn familie, en vooral zijn vrouw, erbuiten te houden.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.