Duitsers maken zich zorgen om Sylvie Meis

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

HAMBURG – Onze oosterburen vragen zich af wat er met het gezicht van Sylvie Meis is gebeurd. De kleine diva zat zaterdag op de tribune bij een basketbalwedstrijd van Hamburg Towers en was volgens Bild dé eyecatcher. Maar het viel de boulevardkrant op dat Sylvie er “toch wat anders uit ziet”.

Sylvie ziet er niet meer uit als Sylvie, citeert Bild Instagrammers die reageerden op de foto’s. De 41-jarige presentatrice heeft “een meer stijve gelaatsuitdrukking” en “een rimpelvrij voorhoofd”.

Sylvie genoot zichtbaar van de basketbalwedstrijd, die de Hamburgse club zaterdag de landelijke titel opleverde. Ze werd volgens Bild vergezeld door de Duitse rapper Bonez MC, die Sylvie vorig jaar via Instagram al eens mee uit vroeg.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.