Duncan Laurence is ‘mentaal uitgeput’ en stelt album uit

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Duncan Laurence heeft de release van zijn tweede album Skyboy uitgesteld. De zanger is “mentaal uitgeput” en “zo verdrietig”, schrijft hij vrijdag op Instagram.

Volgens Laurence zijn de afgelopen maanden “te veel” geweest. Het is niet duidelijk waar de zanger precies op doelt, maar zijn gevoel heeft mogelijk te maken met de ophef rond Mia Nicolai en Dion Cooper. Laurence begeleidde het songfestivalduo, maar kreeg daar kritiek op toen de eerste twee live-optredens vals waren. Critici vonden dat de zanger meer voor de twee had kunnen doen.

Laurence stelde eerder ook al singles uit om zich volledig op Mia en Dion te richten. Zijn album is wel al helemaal klaar, maar de zanger is er niet klaar voor. “Ik realiseer me dat ik nu niet sterk genoeg ben om het de aandacht, de promotie en de liefde en zorg te geven die het nodig heeft na de release. Dus hebben mijn team en ik besloten om de releasedatum te verplaatsen.”

Een nieuwe datum wordt niet genoemd. “De komende week zal ik me richten op het afronden van de laatste loodjes voordat ik een paar weken vrij neem om te herstellen en sterker terug te komen.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.