Ed Sheeran maakt beste popalbum

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

NEW YORK – Hoewel hij niet lijfelijk aanwezig kon zijn om zijn prijs in ontvangst te nemen, won Ed Sheeran een Grammy voor Best Vocal Album voor zijn plaat Divide. De Brit versloeg hiermee Coldplay, Lana Del Rey, Imagine Dragons, Kesha en Lady Gaga.

De 26-jarige zanger is nog in de race voor Best Pop Solo Performance voor zijn nummer Shape Of You, een award die nog uitgereikt moet worden.

Het jaar 2018 kan sowieso al niet meer stuk voor Sheeran. In januari maakte hij bekend zijn vriendin Cherry Seaborn ten huwelijk gevraagd te hebben. De twee kennen elkaar al sinds hun middelbare schooltijd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.