Eerste dochter Kraantje Pappie geboren

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Kraantje Pappie is vader geworden. Op Instagram deelt de rapper een kiekje van zijn pasgeboren dochter Maeve Celine, die op 10 februari geboren is.

“Alleen was ik oké. Samen waren we beter. Met jou zijn we compleet”, schrijft hij erbij. Ook bedankt hij zijn vriendin Sarah, met wie hij al meer dan 10 jaar samen is. “Saar, je bent de allerbeste. Ik heb jullie voor het leven.”

In oktober maakte het stel bekend in verwachting te zijn van hun eerste kindje. Kraantje Pappie deelde een foto waar de twee dezelfde sneakers droegen en een paar kinderschoenen vasthielden. Bij de foto stond de tekst “met z’n drieën”.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.