Eerste kandidaten songfestival op podium

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LISSABON – De 63e editie van het Eurovisiesongfestival begint dinsdagavond met de eerste halve finale. In deze voorronde nemen de deelnemers uit negentien landen het tegen elkaar op. Waylon, die ons land vertegenwoordigt met het liedje Outlaw In ‘Em, hoeft nog niet aan de bak. Hij staat donderdag in de tweede halve finale van het liedjesfestijn, dat dit keer plaatsheeft in de Portugese hoofdstad Lissabon.

Aan het evenement doen 43 deelnemers mee, van wie er 37 in de voorrondes staan. Dinsdagavond is het de beurt aan onder meer Israël, Wit-Rusland, Bulgarije, België, IJsland en Griekenland. Waylon neemt het in de tweede halve finale op tegen landen als Noorwegen, Rusland, Servië, Denemarken, Australië en Oekraïne.

Uit de halve finales gaan in totaal twintig landen door naar de finale op zaterdag. De zogenoemde ‘big five’, Duitsland, Verenigd Koninkrijk, Italië, Spanje en Frankrijk, zijn samen met gastland Portugal al verzekerd van een plek in de eindstrijd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.