Eerste maand Avondshow met Lubach binnen twee dagen uitverkocht

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

Alle kaarten voor de eerste maand van de nieuwe serie De Avondshow met Arjen Lubach zijn uitverkocht. Dat laat producent Human Factor TV zondag desgevraagd weten. De verkoop voor de kaartjes van de eerste zestien afleveringen begon woensdagmiddag. Vrijdagmiddag waren er geen kaarten meer beschikbaar.

Arjen Lubach gaat 5 september van start met het nieuwe seizoen van zijn hitprogramma. “We hebben nog wel een wachtlijst, voor als men kaarten cancelt”, laat een woordvoerder weten. De verkoop van de volgende vijf weken gaat binnenkort van start.

Lubach startte op 21 februari met zijn nieuwe VPRO-programma. In de show start de presentator altijd met een stukje stand-up cabaret over de actualiteit. Vervolgens fileert hij op geheel eigen wijze een actueel onderwerp, zoals de komiek dat vroeger ook deed in Zondag met Lubach. Hij sluit elke aflevering af met een kort gesprek met een bijzondere gast.

Het satirische programma staat vrijwel dagelijks hoog in de kijkcijferlijst en wordt ook online veel teruggekeken. Lubach en zijn team hebben de afgelopen maanden veel trouwe fans gekweekt. Zo noemde NPO-baas Jan Slagter het programma “een onmisbaar baken in de avond”.

Het team van De Avondshow met Arjen Lubach wil niet zeggen of er iets aan de formule is gewijzigd voor het komende seizoen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.