Eerste officiële vorstdag van het nieuwe jaar

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

DE BILT (ANP) – Voor het eerst in het nieuwe jaar heeft het gevroren in De Bilt. De temperatuur zakte aan het einde van de zondagmiddag tot onder het vriespunt en daarmee is de eerste officiële vorstdag van 2024 een feit, meldt Weeronline.

De laatste keer dat het vroor in De Bilt was op 7 december, waarna een maand lang een zachtere periode volgde. Alleen op 27 december kwam het in De Bilt in de buurt van het vriespunt met een minimumtemperatuur van 0,6 graden.

Vorig jaar vroor het voor het eerst op 17 januari, redelijk laat. Slechts in vier jaren was de eerste vorst van het jaar nog later. Het record staat op 1976, toen pas op 24 januari de eerste vorst werd gemeten.

 

ANP

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.