Eerste Pinkpopgangers al vroeg voor camping A

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Hoewel camping A bij Pinkpop in Landgraaf pas donderdagavond open gaat, hebben de eerste festivalgangers alvast een strategische positie ingenomen vlak voor de ingang. Woensdagavond om 19.00 uur al zette Kevin Boumans uit Heerlen er zijn stoel en luidspreker met aggregaat neer, en vooral een koelbox met een behoorlijke voorraad bier. Daarmee was hij naar eigen zeggen de eerste die neerstreek voor camping A. Hij wilde “de meest perfecte plek op de camping” veroveren, vertelde hij donderdag.

Nog twee mensen kwamen woensdagavond al aan, zo rond 21.30 uur, zeiden ze donderdag. Ze komen uit het 200 kilometer verderop gelegen Tiel. Een van hen zegt te hopen dat het niet zo warm gaat worden als vorig jaar, toen het op zaterdag zo’n 33 graden werd. Volgens Weeronline kan het kwik vrijdag en zaterdag naar verwachting tot zo’n 28 graden stijgen en op zondag tot de 31 graden. De andere van het tweetal uit Tiel zegt dat ze zo vroeg gekomen zijn in een vergeefse poging de eerste te zijn. Een traditie, zei hij, die hij zo lang mogelijk wil voortzetten. “Als ik in de rij moet staan straks, dan sta ik toch liever ’s morgens hier vooraan dan in die rij.”

Albert uit Gulpen heeft dit keer voor het eerst sinds enkele jaren eens niet overnacht voor de ingang. Hij kwam naar eigen zeggen pas donderdagochtend vroeg rond 04.30 uur. Dit met het oog op een mooie plek op de camping, zei hij. Naast hem zit Marijke, ook uit Zuid-Limburg. Zij had om 04.00 uur de wekker gezet, maar heeft naar eigen zeggen bijna niet geslapen. Junus Koopman uit Maastricht voegde zich bij Marijke en Albert, zat er ook al heel vroeg vanochtend. Het is volgens hem puur genieten om er net zoals hij al om 04.30 uur te zijn. “Als je hen dan hier ziet slapen”, wijst hij naar de anderen. “Dik ingepakt, ja, zoiets moet je zien! Dan besef je wat Pinkpop met je doet.” Junus zegt vooral voor P!nk te komen. “Die moet ik echt zien!”, lacht hij.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.