Eiffel 65 niet voor San Marino naar Eurovisie Songfestival

Het is Eiffel 65 niet gelukt om deelname aan het Eurovisie Songfestival veilig te stellen. De Italiaanse dancegroep, vooral bekend van hun wereldwijde megahit Blue (Da Ba Dee) uit 1998, deed mee aan de nationale voorronde van San Marino.
De winst van Una Voce per San Marino ging uiteindelijk naar de Italiaanse rockband Piqued Jacks. De groep zal San Marino vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival in Liverpool met hun nummer Like An Animal.
Inmiddels heeft meer dan de helft van de 37 deelnemende landen hun kandidaat bekendgemaakt. Van een aantal landen is wel bekend wie gaan, maar het liedje nog niet. De Nederlandse Mia Nicolai en Dion Cooper onthullen woensdag het nummer waarmee zij meedoen aan het liedjesfestijn.
BuzzE