Elizabeth stuurt bloemen naar ziekenhuis op ‘lockdownjubileum’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Koningin Elizabeth heeft een jaar na de eerste coronalockdown een bosje bloemen gestuurd naar het St Bartholomew’s Hospital in Londen. Het boeket werd dinsdag door de directeur van het ziekenhuis, waar prins Philip begin deze maand werd behandeld aan een bestaande hartaandoening, op het plein ervoor neergelegd.

De bloemen zijn voorzien van een briefje. “Terwijl we uitkijken naar een betere toekomst samen, staan we vandaag stil om na te denken over het verdriet en het verlies dat nog steeds door zoveel mensen en gezinnen wordt gevoeld en brengen we hulde aan de onmetelijke inzet van degenen die ons het afgelopen jaar hebben gesteund”, schreef de koningin volgens Britse media.

In het Verenigd Koninkrijk wordt dinsdag de Dag van Reflectie gevierd. De Britse organisatie Marie Curie, die zich inzet voor onder meer hospices, kwam met het idee om een jaar na de eerste coronabesmettingen een dag te organiseren om slachtoffers te herdenken.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.