Eloise na vertraging in Frankrijk aangekomen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Gravin Eloise is na een kleine vertraging alsnog op haar vakantiebestemming aangekomen. De dochter van prins Constantijn en prinses Laurentien laat op Instagram weten dat het Frankrijk is geworden.

Eloise meldde eerder zaterdagochtend dat haar ouders een “verrassing vacay” hadden geboekt en ze niet wist waar ze naartoe ging. “Het land is trouwens Frankrijk. Zo zo dankbaar. Het is ook zo mooi hier”, schrijft Eloise.

De reis duurde langer dan gepland. Vanwege een storing moest haar vliegtuig terugkeren naar Schiphol. Eloise leek er echter niet zo mee te zitten. “Maar helemaal prima. Leuk avontuur haha.”

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.